Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


♥I wanna be Your LOVER!♥
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sala gimnastyczna

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Eiji
Pielęgniarka
Eiji


Liczba postów : 140
Join date : 25/01/2014
Skąd : Japończyk z nutką hiszpańskiej krwi

Sala gimnastyczna Empty
PisanieTemat: Sala gimnastyczna   Sala gimnastyczna EmptyPon Sty 27, 2014 9:53 pm

Sala gimnastyczna była wielka, posiadała wszystko co trzeba, aby zaspokoić wszelakie gusta i pomysły sportowców jak i zwykłych ludzi z niej korzystajacych. Miała duże okna i była świetnie oświetlona. Posiadała pełne boisko do koszykówki, jak i do piłki siatkowej oraz znajduje się tam również boisko do piłki halowej. Pod ścianami stały rzeczy potrzebne do użytkowania sali. Znależć tak też można było pełne stacje ćwiczeniowe do dyspozycji uczniów jak i kadry nauczycielskiej.
Powrót do góry Go down
Eiji
Pielęgniarka
Eiji


Liczba postów : 140
Join date : 25/01/2014
Skąd : Japończyk z nutką hiszpańskiej krwi

Sala gimnastyczna Empty
PisanieTemat: Re: Sala gimnastyczna   Sala gimnastyczna EmptyPon Sty 27, 2014 9:57 pm

Eiji wszedł do sali wraz z Yukim i zachwycił się nią. Była wielka i w pełni wyposażona. Miał już wizję jak będzie malował Yukiego, gdy on będzie ćwiczył albo po prostu siedział w otoczeniu tego wszystkiego. Eij uważał iż sceneria Sali gimnastycznej jest ciekawa. - w co chcesz pograć ? - spytał chłopaka trzymając go za rękę i zastanawiając się jak spędzić teraz czas.
Powrót do góry Go down
Yuki
Przytulanka
Yuki


Liczba postów : 149
Join date : 08/06/2013
Skąd : Japonia

Sala gimnastyczna Empty
PisanieTemat: Re: Sala gimnastyczna   Sala gimnastyczna EmptyPon Sty 27, 2014 10:10 pm

Wszedł na salę i od razu westchnął ciężko. Sporty? Na prawdę? Ale Yuki jest taki leniwy.
-Em... Nie lubię się męczyć, znaczy ogólnie szybko się męczę i zawsze znikam z w-fu... Jak muszę to może w siatkówkę? - Zaproponował nieśmiało. Wstyd mu się było przyznać, ale to już wrodzone lenistwo. Ćwiczenia stanowczo nie są dla Niego i nigdy nie były. A przynajmniej on sam tak twierdził. Rozejrzał się po sali jeszcze raz. Nigdy za nią nie przepadał... Co innego tańczyć, a co innego męczyć się ganiając za piłką.
Powrót do góry Go down
Eiji
Pielęgniarka
Eiji


Liczba postów : 140
Join date : 25/01/2014
Skąd : Japończyk z nutką hiszpańskiej krwi

Sala gimnastyczna Empty
PisanieTemat: Re: Sala gimnastyczna   Sala gimnastyczna EmptyPon Sty 27, 2014 10:19 pm

Lisekm popatrzył na kotka i widzac jego niechęć i słyszać to w słowach pomyślał przez chwilę i rzekł - a może zamiast grać potańczymy?- Westchnął i podszedł do kantorka i wyciągnął wieże i głośniki. Podszedł z tym w jeden koniec sali i podłączył do prądu. Przywołał Yukiego do siebie i spytał - jak chcesz tańczyć , masz jakiś konkretny taniec na myśli, czy może coś szalonego?- W sumie dawno z nikim nie tańczył nie licząc w pokoju chłopaka. Może to i lepiej jak zatańczą, przynajmniej będzie więcej zabawy, uśmiechnąl się zachęcająco do Kotołaka.
Powrót do góry Go down
Yuki
Przytulanka
Yuki


Liczba postów : 149
Join date : 08/06/2013
Skąd : Japonia

Sala gimnastyczna Empty
PisanieTemat: Re: Sala gimnastyczna   Sala gimnastyczna EmptyPon Sty 27, 2014 10:25 pm

Popatrzył jak znika w kantorku, a potem ciągnie to radio i głośniki. Podszedł do Niego nieco zaciekawiony.
-Ano... Mi właściwie wszystko jedno, nie tańczę najlepiej. - Powiedział zawstydzony i czerwony jak burak. Ale cóż... Taniec to przyjemniejsza forma męczenia się. A najlepiej ze skrzypcami.
-Znaczy, kiedyś byłem dobry w wolnych tańcach... Znaczy w walcu czy coś... - Powiedział nieco niepewnie obserwując go i Jego pomysły. Eiji był bardzo wesoły. Lubił go, świetny materiał na przyjaciela... Tylko czy Yuki zasługuje na kogoś takiego?
Powrót do góry Go down
Eiji
Pielęgniarka
Eiji


Liczba postów : 140
Join date : 25/01/2014
Skąd : Japończyk z nutką hiszpańskiej krwi

Sala gimnastyczna Empty
PisanieTemat: Re: Sala gimnastyczna   Sala gimnastyczna EmptyPon Sty 27, 2014 10:33 pm

- Walc mówisz?- spytał aby się upewnić. Uśmiechnął się lubił tańczyć , walc był dość prostym tańcem, trzeba było tylko sie odpowiednio ruszać. - no to koteczku mój drogi zatańczymy walca- powiedział z uśmiechem. Włączył odpowiednią płytę i już miał stawać jak uysłyszał cicho wypowiedziane słowa o byciu przyjacielem i nie zasługiwaniu. - Czemu miałbyś nie zasłużyć na przyjaźń Yuki? Jesteś miłym, sympatycznym, ładnym chłopcem, który jest słodki uroczy i aż grzech nie być twoim przyjacielem- powiedział i przytulił chłopaka do siebie. Podszedł tylko na chwile i włączył muzykę.
Powrót do góry Go down
Yuki
Przytulanka
Yuki


Liczba postów : 149
Join date : 08/06/2013
Skąd : Japonia

Sala gimnastyczna Empty
PisanieTemat: Re: Sala gimnastyczna   Sala gimnastyczna EmptyPon Sty 27, 2014 11:00 pm

Oj! Czyli jednak mu się to wymskło...
"Muszę bardziej uważać na to, co mówię..." - Pomyślał sobie zawstydzony kiedy słyszał od Niego te wszystkie komplementy.
-Ale, ja wcale nie jestem słodki ani uroczy. - Powiedział z nadętymi policzkami, co zaprzeczało Jego słowom sprzed dosłownie chwili. Wtulił się na chwilę w Eiji'ego. Zaraz potem stanął z nim odpowiednio. Jako, że Eiji był starszy to on prowadzi. Więc po chwili zaczęli tańczyć razem w takt muzyki.
Powrót do góry Go down
Eiji
Pielęgniarka
Eiji


Liczba postów : 140
Join date : 25/01/2014
Skąd : Japończyk z nutką hiszpańskiej krwi

Sala gimnastyczna Empty
PisanieTemat: Re: Sala gimnastyczna   Sala gimnastyczna EmptyPon Sty 27, 2014 11:14 pm

Uśmiechnł się i powiedział z błyskiem w oku - jesteś i słodko się oburzasz, aż mam ochotę cię pocałować mówiąc to Eiji spalił przysłowiowego buraka. Przytulił Yukiego i pocałował go w policzek zawstydzony własnymi słowami. Ustawił się odpowiednio i zaczął prowadzić we końcu jako starszy ma taki obowiązek. Tańczył cały czas patrząc w oczy partnera w tańcu i uśmiechając się. Na poczxątku nie umiał się dopasowac z chłopakiem ale po chwili złapał rytm i prowadził Yuki-chan po kole obracając się z nim odpowiednio. Ruszali się tak jakby robili to od zawsze i od zawsze byli partnerami rozumieli się bez słów. Eiji nie musiał w ogóle martwić się cokolwiek mógł swobodnie rozmawiac co też czynił. - Swietnie tańczysz Yuki-chan, i śliczniwe wyglądasz w tańcu.- powiedział.
Powrót do góry Go down
Yuki
Przytulanka
Yuki


Liczba postów : 149
Join date : 08/06/2013
Skąd : Japonia

Sala gimnastyczna Empty
PisanieTemat: Re: Sala gimnastyczna   Sala gimnastyczna EmptyWto Sty 28, 2014 6:47 am

Pocałować?! Aż sam zrobił się cały czerwony i odwrócił wzrok. Spojrzał na Niego po buziaku w policzek. Niezbyt wiedział, co ma zrobić, czy powiedzieć, więc się tylko nieśmiało uśmiechnął do Niego. No bo co innego?! Miał mętlik w głowie. Co zupełnie nie przeszkadzało mu w tańcu. Na początku musieli złapać wspólny rytm, a potem faktycznie szło im już o wiele lepiej. Co prawda cały czas był zawstydzony, bo w sumie... Robił tutaj za kobietę, ale czemu się dziwić? Był mniejszy, młodszy więc to dlatego.
-Nie prawda... Zawstydzasz mnie... - Bąknął cicho, ale tak, by jednak usłyszał.
Powrót do góry Go down
Eiji
Pielęgniarka
Eiji


Liczba postów : 140
Join date : 25/01/2014
Skąd : Japończyk z nutką hiszpańskiej krwi

Sala gimnastyczna Empty
PisanieTemat: Re: Sala gimnastyczna   Sala gimnastyczna EmptyWto Sty 28, 2014 10:22 am

Eiji widząc stan partnera nie mówił już nic aż do końca tańca . Cały czas się uśmiechał i zachwycał pięknem tańca a może bardziej pięknem Yukiego, gdyż nie mógł oderwać oś niego wzroku. Cały taniec też nie mógł.się pozbyćslodkiego zatwierdzenia swoimi słowami. Pod koniec odpowiedział tańca - a ależ oczywiście, że tak, nie chciałem zawstydzające Yukiego-chan.wiem kiepski jestem w komplementach, zazwyczaj nie umiem ich mówić.a ale to co powiedział Eiji to prawda.- Po czym się uśmiechnął słodko do Yukiego. - co teraz o piękności chcesz robić ? - spytał mając nadzieję iż nie przesadził i nie speszył całkowicie Yukiego, bo nie wiedząc czemu większość jak nie wszyscy po jakimś czasie odpuszczali sobie znajomość z liskiem.
Powrót do góry Go down
Yuki
Przytulanka
Yuki


Liczba postów : 149
Join date : 08/06/2013
Skąd : Japonia

Sala gimnastyczna Empty
PisanieTemat: Re: Sala gimnastyczna   Sala gimnastyczna EmptyWto Sty 28, 2014 5:57 pm

Nadął leciutko policzki.
-Wcale nie jestem taki idealny jak Ci się wydaje. - Powiedział cichutko, gdy skończyli tańczyć.
-Sam nie wiem... Nie mam żadnych konkretnych pomysłów. Może posiedzimy trochę na trybunach i pogadamy tak na luzie? - Zaproponował wskazując paluszkiem trybuny. Odsunął się powoli od pielęgniarza i uśmiechnął leciutko. Stał czekając na Jego decyzję. A może ma jakieś inne pomysły?
Powrót do góry Go down
Eiji
Pielęgniarka
Eiji


Liczba postów : 140
Join date : 25/01/2014
Skąd : Japończyk z nutką hiszpańskiej krwi

Sala gimnastyczna Empty
PisanieTemat: Re: Sala gimnastyczna   Sala gimnastyczna EmptyWto Sty 28, 2014 6:04 pm

-Można pójść na trybuny i pogadać - stwierdził i pociągając Yukiego za rękę udało na nie. Usiadł na ławce Poczekał aż chłopak usiądzie koło niego i patrząc na Niego spytał - Może coś o sobie powiesz Yuki-chan- . Po czym skierował wzrok przed siebie. Po chwili usłyszał głos Yukiego,więc się do niego obrócił słuchając uważnie .
Powrót do góry Go down
Yuki
Przytulanka
Yuki


Liczba postów : 149
Join date : 08/06/2013
Skąd : Japonia

Sala gimnastyczna Empty
PisanieTemat: Re: Sala gimnastyczna   Sala gimnastyczna EmptySro Sty 29, 2014 6:52 am

Poszedł z nim więc na trybuny. Usiedli sobie spokojnie. Yuki przeciągnął się lekko. Odezwał mu się leń.
-Co chciałbyś o mnie wiedzieć? Jeśli będziesz zadawać pytania, będzie mi o wiele łatwiej o sobie mówić. - Powiedział i puścił mu oczko. Siedział grzecznie, wesoły i patrzył na nauczyciela uważnie. Zdecydowanie świetny przyjaciel...
-A potem Ty opowiesz mi coś o sobie. - Zaproponował nagle wesoło.
Powrót do góry Go down
Eiji
Pielęgniarka
Eiji


Liczba postów : 140
Join date : 25/01/2014
Skąd : Japończyk z nutką hiszpańskiej krwi

Sala gimnastyczna Empty
PisanieTemat: Re: Sala gimnastyczna   Sala gimnastyczna EmptySro Sty 29, 2014 8:50 am

Lisek popatrzył na chłopaka i pomyslał cwaniak jak się wymigał. Uśmiechnął się i spytał -skąd jeste Yuki , ile ma lat czy ma rodzenstwo, - Eiji był ciekawy histori nowego przyjaciela. Przyglądał Mu sie i nauczyciel stwierdzał iż ma szczęście, że spotkał kotka na swojej drodze. Yuki bardzo pomógł Eiji'emu sie ogarnąć po jego wędróce i samotności. Przeciagnął sie i uroczo pokazał sie zmarszczony nosek, lisek kichnął pokiwal głową i pomyślał nad tym co mu powiedział kot
Powrót do góry Go down
Yuki
Przytulanka
Yuki


Liczba postów : 149
Join date : 08/06/2013
Skąd : Japonia

Sala gimnastyczna Empty
PisanieTemat: Re: Sala gimnastyczna   Sala gimnastyczna EmptySro Sty 29, 2014 9:43 pm

-Em... No cóż... Od czego by tu zacząć? - Zamyślił się na chwilę głęboko. Westchnął jednak po chwili i odgarnął włosy z oczu.
-Można powiedzieć, że... Pochodzę ze szlacheckiej rodziny. Nie mam rodzeństwa, a moje narodziny miały być ostatecznym znakiem na połączenie rodów... Tylko, że moja matka nienawidziła mojego ojca i zrobiła to wszystko z obowiązku. Mnie jak i ojca się wyparła i wystąpiła o rozwód, a nasz ród upadł. Ojciec się załamał, bo bardzo kochał mamę. Pił sporo i czasem zdarzało mu się mnie bić. Uciekłem od Niego i przyleciałem tutaj... A tak, skąd pochodzę... Z Japonii. I mam obecnie 18 lat. - Powiedział pokrótce. Nie będzie mu przecież chyba opowiadać wszystkich szczegółów z życia, bo niektóre były szczególnie nie przyjemne.
-Co chcesz jeszcze wiedzieć? - Spytał.
Powrót do góry Go down
Eiji
Pielęgniarka
Eiji


Liczba postów : 140
Join date : 25/01/2014
Skąd : Japończyk z nutką hiszpańskiej krwi

Sala gimnastyczna Empty
PisanieTemat: Re: Sala gimnastyczna   Sala gimnastyczna EmptySro Sty 29, 2014 9:53 pm

- nie Eiji nie chce wiedzieć więcej, nie chce zmuszać Cię do wspominania jakiś niemiłych, czy też tragicznych zdarzeń, gdyż takie pewnie były.- Zamyślił się nad tym i stwierdził iż w sumie więcej wiedezieć nie musi. Wiedział iz nie będzie jakoś inaczej patrzył na Kotka z tego względu. - czy jest coś o czym chciałby się dowiedzieć Yuki o Eijim? Odpowiem na wszelakie pytania, co tylko chcesz pytaj- powiedział. Uśmiechnął się, gdy przypomniał sobie mimowolnie niektóre przygody i ludzi, których spotkał podcvzas swojej wędrówki.
Powrót do góry Go down
Yuki
Przytulanka
Yuki


Liczba postów : 149
Join date : 08/06/2013
Skąd : Japonia

Sala gimnastyczna Empty
PisanieTemat: Re: Sala gimnastyczna   Sala gimnastyczna EmptySro Sty 29, 2014 9:59 pm

-Też chcę wiedzieć skąd jesteś i ile masz lat? Poza tym hm... Czemu właściwie zostałeś pielęgniarką? - Spytał. Nie czuł już smutku, ani rozżalenia, tym co przeżył. Przywykł do myśli, że od zawsze był niekochanym dzieckiem urodzonym z obowiązku. Ale teraz miał własne życie. Ma je zamiar przeżyć po swojemu, na swój sposób i pomysł. Nie zaważając na to, co było i co może być. Patrzył na Eiji'ego wyczekująco z uroczym uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Eiji
Pielęgniarka
Eiji


Liczba postów : 140
Join date : 25/01/2014
Skąd : Japończyk z nutką hiszpańskiej krwi

Sala gimnastyczna Empty
PisanieTemat: Re: Sala gimnastyczna   Sala gimnastyczna EmptySro Sty 29, 2014 10:10 pm

Eiji popatrzył na Kotołaka i się uśmiechnął. Chwilę się zastanowił i zaczął opowieść. - Pochodzę z Japoni, ale mam wsród przodków hiszpanów, więc jestem Tradycjonalistą jak na japończyka przystało z ognistym temperamentem hiszpańskiej krwi.- Poprawił się na ławce bo troszkę zdrętwiał i kontynuował. -Nie mam rodzeństwa, zostałem porzucony przez swoich rodziców , a potem zaopiekowała się mną para upadłych aniołów ale szczerze mówiąc niedługo z nimi byłem...- zamyślił się - nieważne..ile mam lat to już wiesz...lat ma mam 21, a czemu zostałem pielęgniarką ?- Zaśmiał sie i odpowiedział - ponieważ zawsze chciałem pomagać innym szczególnie po tym jak mie pomogli wielokrotnie podczas mojej wędrówki..tak jakby mam dług u istot i w ten sposób go spłacam, a że jest to dla mie przyjemnym sposobem, więc jest przyjemne z pożytecznym.- Odetchnał i po chwili spytał - jeszcze coś chciałbyś wiedzieć?-
Powrót do góry Go down
Yuki
Przytulanka
Yuki


Liczba postów : 149
Join date : 08/06/2013
Skąd : Japonia

Sala gimnastyczna Empty
PisanieTemat: Re: Sala gimnastyczna   Sala gimnastyczna EmptySro Sty 29, 2014 10:16 pm

-Ach rozumiem. Też miałeś ciężko. Nawet ciężej ode mnie. - Powiedział i pocałował go w policzek.
-I dobrze! Najlepiej jest robić to, co się kocha i lubi. - Przyznał wesoło. Sam też przeciągnął się, by nieco rozruszać kosteczki. Nagle poczuł wibracje swojego telefonu. Wyciągnął go i przeczytał wiadomość.
-O jejku... Eiji muszę iść do pokoju, po papiery, a potem lecieć do miasta. Chyba mam pracę. Odprowadzisz mnie może na korytarz, czy nie? - Spytał nieśmiało.
Powrót do góry Go down
Eiji
Pielęgniarka
Eiji


Liczba postów : 140
Join date : 25/01/2014
Skąd : Japończyk z nutką hiszpańskiej krwi

Sala gimnastyczna Empty
PisanieTemat: Re: Sala gimnastyczna   Sala gimnastyczna EmptySro Sty 29, 2014 10:25 pm

Eiji popatrzył na Kotołaka i sie uśmiechnął. - pewnie iż Cię odprowadzę, ale czemu tylko do korytarza?- ciekaw był jakąż to pracę sobie załatwiał Yuki-chan. Wstał i podając rękę towarzyszowi skierował się do wyjścia z sali. Uśmiechając się nagle poczuł iz Yuki szybciej zaczął iść. Nie zdąrzył się spytać o co chodzi a chłopaka już nie było. - pewnie strasznie mu zależy na tej pracy skoro tak się śpieszy po papiery- Przypomniał sobie jak sam latał tak ze wszystkim byle zdąrzyć i mieć to co potrzebne a często i więcej. Westchnął i powoli skierował się na korytarz na pierwszym pietrze.

z/t x 2 <3
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sala gimnastyczna Empty
PisanieTemat: Re: Sala gimnastyczna   Sala gimnastyczna Empty

Powrót do góry Go down
 
Sala gimnastyczna
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sala lekcyjna nr. 14

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Sala gimnastyczna 6IAvT :: Sala Gimnastyczna-
Skocz do: