Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


♥I wanna be Your LOVER!♥
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gabinet pilęgniarki

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Eiji
Pielęgniarka
Eiji


Liczba postów : 140
Join date : 25/01/2014
Skąd : Japończyk z nutką hiszpańskiej krwi

Gabinet pilęgniarki Empty
PisanieTemat: Gabinet pilęgniarki   Gabinet pilęgniarki EmptyNie Sty 26, 2014 3:32 pm

Gabinet był dużym pomieszczeniem z wielkim oknem, miał on ściany w kolorze błękitu z nutką zieleni, aby pacjenci nie byli zdenerwowani jeszcze złymi kolorami. Tuż przy oknieza którym był widok na fontannę, było biurko zastawione teczkami uczniów. Po prawej stronie od drzwi była kozetka, na której chorzy, zranieni i potrzebujący pomocy uczniowie, jak i kadra nauczycielska mogła usiąść i położyć się. Koło niej stała szafka pancerna zamykana na klucz z lekarstwami i przyborami do odkażania ran, opatrunki i wszelakie inne rzeczy związane z pracą pielęgniarki. Na przeciwległej ścianie znajdował się kran ze zlewem do mycia rąk.w niedalekiej odległości od kranu znajdował się autoklaw służacy do dezynfekcji sprzętu, którym posługuje się pilęgniarka. Przy łączeniu się ścian z oknem i tej, przy której była kozetka znajdowały się drewniane ciężkie drzwi, za którymi był pokój pielęgniarza.
Powrót do góry Go down
Eiji
Pielęgniarka
Eiji


Liczba postów : 140
Join date : 25/01/2014
Skąd : Japończyk z nutką hiszpańskiej krwi

Gabinet pilęgniarki Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet pilęgniarki   Gabinet pilęgniarki EmptyNie Sty 26, 2014 3:43 pm

Ejii prowadził chłopaka w stronę gabinetu, co chwilę sprawdzając czy za nim idzie. Widząc zaciekawienie na twarzy kotołaka, uśmiechnął się po lisiemu. Po krótkim marszu doszli do miejsca i Eiji odwinąl kitkę w ręki chłopaka i nacisnął klamke aby otworzyć drzwi. Wchodząc odwrócił sie do chłopaka i ruszając ogonkiem zapraszał do wejścia za nim. Będąc w środku przemienił sie lis w człowieka i nerwowo patrzył na reakcje jego pierwszego pacjenta. Ze zdenerwowania zawinął ogon wokóło własnego ciała i położył uszka po sobie.
Powrót do góry Go down
Yuki
Przytulanka
Yuki


Liczba postów : 149
Join date : 08/06/2013
Skąd : Japonia

Gabinet pilęgniarki Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet pilęgniarki   Gabinet pilęgniarki EmptyNie Sty 26, 2014 4:19 pm

Szedł za nim grzecznie. Domyślił się, że prowadzi go do gabinetu pielęgniarki. Czyżby potrzebował Jego pomocy? Nagle calutki się zaczerwienił. A może to on jest szkolną pielęgniarką?! Jego myśli zostały oderwane, kiedy zauważył, że miał rację. Patrzył na mężczyznę zawstydzony.
-Aj ja przepraszam. Trochę się chyba nieodpowiednio dla Pana zachowałem. - Powiedział uroczo zarumieniony na calutkiej twarzy. No i jak ten Yuki miał się zachować, co? Przecież taka sytuacja jest szalenie krępująca no... Podrapał się po tyle głowy patrząc na mężczyznę.
-Mam nadzieję, że się Pan nie gniewa. A tak! Jestem Yuki, miło mi Pana poznać. - Uśmiechnął się niewinnie. Oby tylko nie był zły...
Powrót do góry Go down
Eiji
Pielęgniarka
Eiji


Liczba postów : 140
Join date : 25/01/2014
Skąd : Japończyk z nutką hiszpańskiej krwi

Gabinet pilęgniarki Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet pilęgniarki   Gabinet pilęgniarki EmptyNie Sty 26, 2014 4:39 pm

-Nic się nie stało,to ja się nieodpowiednio zachowałem - zawołał Eiji -mam nadzieję iz nie jesteś zły za to iż przekroczyłem granicę uczeń-nauczyciel prawda? - spytał się przejęty i słodko zarumieniony. Uszka mu drgały ze zdenerwowania i obserwował, czy przypadkiem chłopak mu nie ucieknie z krzykiem. Owinąl się kitką i tarmosił końcówkę ogona w oznace zdenerwowania i zarzenowania. -ach tak miło mi ...Eiji jestem i nie żaden pan..jestem niewiele starszy od  ciebie Yuki..bo mogę mówić ci po imieniu.nee - zapytał i położył znowu uszka po sobie oczekując odpowiedzi. Byleby tylko nie była negatywna, byleby nie powiedział nie..proszę zaczał błagać w myślach.


Ostatnio zmieniony przez Eiji dnia Nie Sty 26, 2014 5:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Yuki
Przytulanka
Yuki


Liczba postów : 149
Join date : 08/06/2013
Skąd : Japonia

Gabinet pilęgniarki Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet pilęgniarki   Gabinet pilęgniarki EmptyNie Sty 26, 2014 4:49 pm

-Ależ oczywiście, że nie! Świetnie się z Panem... Znaczy z Tobą bawiłem na śniegu. - Powiedział wesoły machając lekko ogonkiem na boki i uśmiechając się uroczo.
-Nie mam nic przeciwko Eiji-sama. - Cóż, może mówić do Niego po imieniu, ale musi pamiętać o byciu grzecznym. W końcu to nauczyciel poniekąd. Powinien mu okazywać szacunek, więc i to robił. Rozejrzał się po pomieszczeniu zafascynowany. Sam uwielbiał biologię i chemię, a na dodatek myślał, o studiach medycznych.
-Jesteś nową pielęgniarką? - Zrobił się czerwony.
-Ach! Miałem na myśli pielęgniarzem! Przepraszam... - Bąknął zawstydzony.
Powrót do góry Go down
Eiji
Pielęgniarka
Eiji


Liczba postów : 140
Join date : 25/01/2014
Skąd : Japończyk z nutką hiszpańskiej krwi

Gabinet pilęgniarki Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet pilęgniarki   Gabinet pilęgniarki EmptyNie Sty 26, 2014 5:02 pm

Odetchnął z ulgą widząc iz chłopiec nie uciekł. Uśmiechnął się na słowa Yukiego i powiedział - ja też się z Toba świetnie bawiłem, wspaniale drapiesz po brzuszku..i..- urwał w połowie zdania zdając sobie sprawę jak to brzmi. Zaczerwienił się cały ze wstydu. Jego ogon ruszał się swobodnie i nagle zahaczył o ogonek kotołaka. Eiji się zarumienił i spuścił wzrok nie wiedząc jak to chłopak odbierze.
Słysząc jak go nazwał -sama to od razu powiedział - żadne Sama jestem Eiji możesz mowic do mie  Eiji-kun -
Widząc jak się rozgłada spytał - lubisz chemie i biologie ? coś sądze iż będzie Yuka częstym gościem Eij'ego - uśmiechnąl się i powiedział -tak jestem nową pielęgniarka czy też pielęgniarzem, nie przeszkadza mi jak ktos mówi o mnie pielęgniarka - powiedział i uśmiecjhnął się do Yukiego
Powrót do góry Go down
Yuki
Przytulanka
Yuki


Liczba postów : 149
Join date : 08/06/2013
Skąd : Japonia

Gabinet pilęgniarki Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet pilęgniarki   Gabinet pilęgniarki EmptyNie Sty 26, 2014 5:08 pm

Nie przeszkadzało mu to muśnięcie w ogon. Oplótł swój ogonek lekko dookoła ogona lisa, by się nieco uspokoił.
-Eiji-kun... Dobrze. Tak, bardzo lubię. Myślę nad studiami medycznymi. - Przyznał szczerze. Puścił Jego ogonek ze swojego i usiadł sobie wygodnie na kozetce. Zostawił też sporo miejsca dla Eiji'ego, gdyby chciał usiąść obok Niego.
-Od dawna jesteś pielęgniarką? - Spytał, bo w sumie spotykał go pierwszy raz odkąd chodzi do tej szkoły, a to już trochę czasu jest. Aż go zabolało, kiedy pomyślał o swoim byłym ukochanym, który go od tak zostawił. No, ale przynajmniej Yuki wciąż był dziewicą, dla niektórych to zapewne spory plus. Machał ogonkiem lekko na boki.
-Ile masz lat Eiji-kun? - Spytał z czystej ciekawości, no i żeby odciągnąć swoje myśli od ukochanego.
Powrót do góry Go down
Eiji
Pielęgniarka
Eiji


Liczba postów : 140
Join date : 25/01/2014
Skąd : Japończyk z nutką hiszpańskiej krwi

Gabinet pilęgniarki Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet pilęgniarki   Gabinet pilęgniarki EmptyNie Sty 26, 2014 5:20 pm

Czując jak chłopiec opłótł jegoogon swoim troszkę się uspokoił. -Fajnie iż myślisz nad takimi studiami, tylko wiesz są one baardzo trudne i długie- usiadł koło niego nagle się zerwał i powiedział - poczekaj chwilę - po czym pobiegł do swojego pokoju, które było za drzwiami. Po chwili wrócił z rEcznikiem puchowym, i ubraniami. Podszedł do Kota i powiedział -zapomniałem iż byłeś zmarznięty, cop ze mnie za pielęgniarka.., trzymaj moje ubrania powinny byc dobre- zaczął mu wycierać włoski. - Nie pielęgniarką jestem dwa lata, a od dziś zaczynam pracę w tejże szkole, więc pewnie będziemy się często widywać Yuki-chan - powiedział i się uśmiechnął. - Ile mam lat? a na ile ci wygłada Eiji? - spytał figlarnie łapiąc ogonem ogonek chłopaka.
Powrót do góry Go down
Yuki
Przytulanka
Yuki


Liczba postów : 149
Join date : 08/06/2013
Skąd : Japonia

Gabinet pilęgniarki Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet pilęgniarki   Gabinet pilęgniarki EmptyNie Sty 26, 2014 5:43 pm

Zdziwił się, kiedy tak nagle wybiegł. Czekał na Niego grzecznie, a potem przyjął ubrania.
-Dziękuje. Przebiorę się tu za zasłonką. - Powiedział, a kiedy zaczął mu wycierać włoski zamruczał wesoło. Lubił, kiedy ktoś tak robił. Wziął ubranka i schował się za kotarką. Zaczął się przebierać.
-Ciesze się. Będę do Ciebie wpadał czasem. Na ile wyglądasz? Hm... 19? - Rzucił od tak. No cóż, nie wyglądał na starszego od Yuki'ego. Powiem więcej, wyglądał trochę jakby byli w tym samym wieku. Przebrał się szybciutko i wyszedł zza zasłonki. Usiadł obok Niego wesoły.
Powrót do góry Go down
Eiji
Pielęgniarka
Eiji


Liczba postów : 140
Join date : 25/01/2014
Skąd : Japończyk z nutką hiszpańskiej krwi

Gabinet pilęgniarki Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet pilęgniarki   Gabinet pilęgniarki EmptyNie Sty 26, 2014 5:53 pm

Gdy usłyszał mruczenie aż mu ciarki przeszły po plecach uwielbiał wsłuchiwać się w mruczenie. Poczekał az się przebierze za zasłonką, siedząc chichotał sobie pod nosem. - hihi nie trafiłeś koteczku, Eiji ma 21 lat, choźć wygłada dużo młodziej, kiedyś mu powiedzieli iż wygląda na 15, miał wtedy 19- uśmiechnął się na to wspiomnienie. Gdy kotek wrócił i usiadł z powrotem koło lisa ten nie do końca świadomie owinął swoją kitę wokół ogonka Yukiego-chan. Zastrzygł wesoło uszkami i spytał -a Yuyki w jakiej klasie będzie się uczył?-
Powrót do góry Go down
Yuki
Przytulanka
Yuki


Liczba postów : 149
Join date : 08/06/2013
Skąd : Japonia

Gabinet pilęgniarki Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet pilęgniarki   Gabinet pilęgniarki EmptyNie Sty 26, 2014 6:12 pm

Uśmiechnął się łagodnie czując jak trzyma Jego ogon. Sam też swój nieco oplótł dookoła Jego.
-Uczę się w klasie artystycznej. - Odparł zgodnie z prawdą. Cóż... Liczył, że może uda mu się na coś wyjść, ze swojego śpiewu, a jeśli nie... Wtedy pomyśli nad ewentualną zmianą studiów.
-Śpiewam trochę i tak myślałem, że spróbuje to rozwinąć, jak się nie uda, wrócę do medycyny. - Odparł zgodnie z prawdą wzruszając lekko ramionami. Zmrużył oczka i ziewnął słodko.
Powrót do góry Go down
Eiji
Pielęgniarka
Eiji


Liczba postów : 140
Join date : 25/01/2014
Skąd : Japończyk z nutką hiszpańskiej krwi

Gabinet pilęgniarki Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet pilęgniarki   Gabinet pilęgniarki EmptyNie Sty 26, 2014 6:21 pm

Nieświadomie Eiji zaczął kołysać połączonymi ogonkami. - och uczysz sie w klasie artystycznej, Eiji też do takiej chodził, Eij uwielbia malować, czy Yuki-chan interesuje się malarstwem, czy tylko śpiewem? - spytał podekscytowany, uszka miął postawione i drgające śmiesznie, jak mówił to marszczył słodko nosek. -Eiji pomoże rozwinąć talent muzyczny Yukiego, jeśli Yuki będzie chciał.- powiedział słodko zarumieniony nie patrząc na Kotołaka..co miał poradzic iz chłopak mu się spodobał nawet bardzo i robił się wstydliwy i nieśmiały....nie miał dużego doświadczenia w bliższych kontaktach z innymi. och zmęcziony jest Yuki? odpriowadzić cie do Twojego pokoju, czy chcesz się połóżyć na kozetce ewentualnie w moim pokoju? spytał.
Powrót do góry Go down
Yuki
Przytulanka
Yuki


Liczba postów : 149
Join date : 08/06/2013
Skąd : Japonia

Gabinet pilęgniarki Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet pilęgniarki   Gabinet pilęgniarki EmptyNie Sty 26, 2014 6:40 pm

Słuchał go cały czas uważnie z lekkim uśmiechem. Był uroczy kiedy się rumienił, no ale przecież mu tego nie powie, bo sam się wstydził.
-Lubię patrzeć na czyjeś rysunki, ale sam nie potrafię tego zbytnio robić. Śpiewanie, no i skrzypce i pianino, to moja rzecz. - Powiedział wesoło.
-Pomóc? Jak? - Spytał zaciekawiony. Patrzył na nauczyciela, a słysząc pytanie pokręcił łepkiem na boki.
-Nie trzeba. Posiedzę z Tobą jeszcze trochę, a potem wrócę do pokoju spać. - Taki miał plan i koniec kropka. Zastrzygł uszkami lekko, bo wydawało mu się, że coś usłyszał.
Powrót do góry Go down
Eiji
Pielęgniarka
Eiji


Liczba postów : 140
Join date : 25/01/2014
Skąd : Japończyk z nutką hiszpańskiej krwi

Gabinet pilęgniarki Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet pilęgniarki   Gabinet pilęgniarki EmptyNie Sty 26, 2014 6:47 pm

Popatrzył na Yukiego i nieśmiało powiedział- mógłbyś mi śpiewać albo grać, ja bym ci mówił czy źle czy dobrze, bo mimo iż malarstwo jest Eiji'ego konikiem to umie grać na instrumentach i zna się na śpiewie, a poza tym mogę szepnąc parę słów komu trzeba aby cię sprawdzono w odpowiednim czasie- . Zarumienił się i powiedział - kiedyś Eij namaluje coś dla Yukiego, dobrze? -. Slusząc o powrocie Yukiego do pokoju troszke się zasmucił, ale zaraz uśmiechnął jest jeszcze tyle dni kiedy mogą razem spędzać czas. - w takim razie Eiji odprowadzi Yukiego-chan ? spytał marszcząc uroczo nosek zakłopotany.
Powrót do góry Go down
Yuki
Przytulanka
Yuki


Liczba postów : 149
Join date : 08/06/2013
Skąd : Japonia

Gabinet pilęgniarki Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet pilęgniarki   Gabinet pilęgniarki EmptyNie Sty 26, 2014 6:53 pm

Pomachał nóżkami na kozetce. Słysząc Jego propozycję pokiwał głową. Pomysł był całkiem dobry i może się nawet uda? Byłoby miło, nawet bardzo.
-Dobrze, możemy iść, przy okazji mogę Ci coś zagrać, a potem się muszę zdrzemnąć... - Powiedział uśmiechając się szeroko. Złapał chłopaka za rękę, a potem ruszył z nim w stronę swojego pokoju. Yuki miał dość zimne łapki, pomimo tego, że się w sumie rozgrzał, ale cóż... Taka uboczność mocy Yuki'ego. Chociaż mu to przeszkadzało, bo przez to zimą marzł jeszcze szybciej i mocniej na zewnątrz. Tak czy tak, po chwili wyszli z gabinetu.

z/t x2
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gabinet pilęgniarki Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet pilęgniarki   Gabinet pilęgniarki Empty

Powrót do góry Go down
 
Gabinet pilęgniarki
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Gabinet Dyrektora

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Gabinet pilęgniarki 6IAvT :: Gabinet Pielęgniarki-
Skocz do: