♥I wanna be Your LOVER!♥
 
IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Alexiel

Go down 
AutorWiadomość
Alexiel
Szalony Naukowiec
avatar

Liczba postów : 45
Join date : 26/12/2013

PisanieTemat: Alexiel    Czw Gru 26, 2013 7:24 pm

Imię i Nazwisko: Alexiel Darksinger
Pseudonim: Alex, Alexy, zresztą, nazywaj go jak chcesz.
Wiek: 18.

Rasa: Człowiek, chociaż w rzeczywistości jest "chodzącym", rasą pochodzącą z pustki, którą traktują jako wszechwymiar i matkę wszystkiego, tworzącą inne wymiary. Każdy przedstawiciel tej rasy posiada dwie umiejętności, pierwszą z nich jest samodzielne tworzenie swojego własnego wymiaru za pomocą wyobraźni, a drugą jest zmiana rasy po każdym wejściu do innego świata, zgodnie z jego realiami, są jakby strażnikami wszystkiego, starając się o to, by inne rasy w każdym wymiarze cieszyły się swoją krótką egzystencją. Każdy chodzący nie może umrzeć na stałe, jego pierwsza śmierć będzie "checkpointem", przykładowo, jeśli chodzący umrze w wieku 27 lat, to już na zawsze będzie się odradzać jako 27 latek, rzadko kiedy zdarza się to, że po śmierci zapomni się o swoich starszych istnieniach a także o informacjach, którą się zdobyło podczas podróży, stąd chodzący mają strasznie dużą obsesję na punkcie wiedzy.
Typ: Ume.

Moce:
Teleportacja wymiarowa: Prosta a zarazem bardzo skomplikowana umiejętność, która objawiła się już u chłopaka w wieku 7 lat. Polega na tym, że jej posiadacz otwiera portale, wymiarowe, czasowe, globalne a także miejscowe, a każdy właściciel mocy ma inny kolor portali, w przypadku Alexiela jest to fiolet zmieszany z błękitem. Wymiarowe polegają na tym, jak sama nazwa wskazuje, na przemieszczaniu się między wymiarami, co wymaga ogromnej ilości skupienia i zachowanej mocy. Globalna działa na zasadzie "wyobraź sobie miejsce a potem otwórz portal", Alexiel nie potrafi teleportować się do miejsca, w którym nigdy nie był lub którego nigdy nie widział, zobaczyć je może na filmie, zdjęciach, obrazkach, czymkolwiek co może mu zapewnić podgląd miejsca, w którym chce się znaleźć, wymaga takiej samej ilości skupienia (czyli maksymalnej) jak w przypadku wymiarowej, więc jest tak samo wyczerpująca. Następnie na celowniku mamy teleportację czasową, czyli nie jest to nic innego niż podróż w czasie, cofanie się w przeszłość, przeskakiwanie do przyszłości i takie tam, ta forma mocy jest zazwyczaj opanowywana w wieku 50 lat, gdy posiadacz ma już wystarczająco wiedzy i potęgi. Pozostał jeszcze jeden rodzaj teleportacji, miejscowa, znacznie łatwiejsza i prostsza w obsłudze, działanie jest proste, Alexiel teleportuje się do miejsca, które widzi i które jest dość blisko i nie przekracza odległości 20 metrów, ta teleportacja nie wymaga otwierania portalu, po prostu chłopak w pewnym momencie znika i pojawia się w innym miejscu, fizycznie nie ma tutaj ograniczeń (w górę, w dół, w lewo, prawo, w bok i na skos), także może teleportować przedmioty, ich części, lub nawet samych ludzi, jednak żywymi istotami woli się nie bawić i unika tego jak bomb atomowych. Tylko że wiecie, wszystko ma swoje plusy i minusy, nie da się być człowiekiem ze stali, więc i ten odłam umiejętności ma swoje pewne ograniczenia, każda następna teleportacja bez wcześniejszego odczekania dłuższego progu czasowego będzie kosztować więcej wysiłku, także Alexiel musi bardzo uważać na swoje kroki.

Ranga: Szalony Naukowiec
Grupa: Uczniowie.
Klasa: III LO. Profil wojskowy, dodatkowo chemia.

Charakter:
- Miałeś absolutną rację! Bomby są o wiele lepsze niż jakieś durne maczety i tasaki!
Tak najogólniej, jego charakter można uznać za "bombowy", tak samo jak i jego humor. Wieczne podróże nie tyle co wpłynęły na jego wygląd, co na charakter który diametralnie się zmieniał. Początkowo, był to pełen przerażenia i smutku chłopiec, który zmieniał się w doskonałego zabójcę z brakiem sumienia, a koniec końców, wyszło na to, że kompletnie nie obchodzi go jego własne życie, ani to co robi, o ile nie robi czegoś ważnego lub czegoś, co może spowodować krzywdę innym! Jego wewnętrzny pacyfista często pożera się ze sadystycznymi skłonnościami wysadzania i niszczenia tego, co popadnie, stąd skłonności do wiecznego obrażania samego siebie w myślach. Inaczej prezentuje się w szkole, inaczej w mieście, a jeszcze inaczej w domu. W szkole stara się niczego po sobie nie pokazywać, ukrywając wszystkie emocje które targają nim na lewo i prawo, stara się być jak najlepszy, we wszystkim. Niestety jak to mówią "nie można mieć wszystkiego", często się irytuje gdy coś mu nie wyjdzie, a gdy kompletnie schrzani robotę, to łolaboga uciekajcie narody. Pomimo, iż wiecznie stara się być najlepszym, nie oznacza, że nie pomoże komuś innemu, a to zadanie z chemii, a to problemy psychiczne, a to nagle komuś spadł lód z rożka i trzeba go pocieszyć, różne sytuacje wymagają dostosowania się do nich, a Alexiel opanował to do perfekcji. Wspominałem o problemach psychicznych, tak, chłopak je miał, lub nadal ma, niczego pewnym być nie można, jako, iż lubi takie rzeczy, często ocenia swoje własne zachowanie, wyciągając z nich lekcje na przyszłość, stąd dość dobrze się zna na ludziach, ich zachowaniach i działaniach,
Co by tu jeszcze ciekawego napisać o Alexielu? Jedynym czynnikiem którym się wyróżnia od wszystkich "grzecznych" i "dobrych" chłopców jest to, że jest strasznie zadziorny i hardy, często by coś osiągnąć, posługuje się innymi, jako pierwszy przejmuje inicjatywę w swoich działaniach tylko po to, by osiągnąć swój cel. Zakłada różne maski, starając się ukryć swoją prawdziwą naturę spokojnego, życzliwego i radosnego chłopca, zapytacie jak zedrzeć z niego jego maski? Wystarczy być miłym, a odpłaci się z nawiązką, nie jest zbyt bardzo mściwy i szybko wybacza winy, ale najpierw odpłaci ci się tą samą monetą. Wielkim szacunkiem darzy wszystko, co jest blisko związane z naturą, zwierzęta, rośliny, a w szczególności dzieci, które uwielbia, to pewnie przez jego matkę która w większości go wychowywała, dzięki niej ma swój irytujący matczyny instynkt.


Wygląd:
Od ostatnich ośmiu lat bardzo się zmienił, wieczne podróże, zwiedzanie innych wymiarów i galaktyk, mordowanie, wybijanie, picie herbatki z różnymi bogami i jeszcze inne, jeszcze bardziej irracjonalne czynniki sprawiły, że wygląda jak wygląda. Twarz ma delikatną, ozdobionymi piwnymi oczami, małym nosem, gęstymi brwiami i wąskimi ustami. Znakiem charakterystycznym dla chłopaka są jego włosy, które wyglądają jakby ktoś zrzucił na nie bombę, chodzą sobie we wszystkie strony świata, przez co wyglądają na chaotyczne i wiecznie nieułożone, zawsze czyste i błyszczące, to chyba jedyna część ciała jakiej Alexiel udziela większego zainteresowania. Jeszcze zęby, z nienaturalnie ostrymi kiełkami, przejedziesz po nich językiem to zostawią ci krwawy szlaczek. Następnie na celowniku mamy jego drobne ciało, o kremowej karnacji. Ciało jest zadbane, czyste, niestety, nie widać na nim śladów umięśnienia, ale nie trzeba się martwić! Chłopak jest wystarczająco silny by stanąć przeciw osobie o lepszej budowie, pozory często mylą. Stoi wiecznie wyprostowany, nie tak, jakby miał patyk zamiast pleców, tylko najzwyczajniej wyprostowany. Zapytasz o ubiór? Przeważnie nosi swój ulubiony, pasiasty sweter w czarno-szare paski, z nadgryzionymi i podziurawionymi rękawami, sięgającymi aż do początku jego palców. Co do spodni, nosi na sobie szare lub granatowe dżinsy, zazwyczaj nic innego, dresów nie lubi, legginsy są dla pedałów (według niego!), więc sam postanawia nie wyróżniać się z otoczenia, jedyne czego można się uczepić u niego, to właśnie ten jego zaniedbany i stary sweter. Okazjonalnie ubiera swój dopasowany garnitur, jeszcze sprzed dwóch lat, lub z braku laku ubiera luźną, białą bawełnianą koszulę i brązową, lnianą kamizelkę. Normalnie cud miód i marzenie każdego seme, ale jest coś dużego na jego pleckach, a to duże coś to ogromna blizna rozciągająca się od jego karku, aż po sam tułów. Zazwyczaj stara się nikomu tego nie pokazywać, ale no cóż, różne bywają sytuacje.

Historia:
Alexiel wywodzi się z połączenia ojca smoka po którym nie odziedziczył żadnej charakterystycznej smoczej cechy, oraz matki pochodzącej z rasy chodzących, gdzie los się się do niego uśmiechnął i obdarzył mocami, które objawiły się dopiero w wieku siedmiu lat, trochę późno, ale to lepsze niż nic. Dzieciństwo nie jest najciekawszym momentem jego życia, bo miał je nadto szczęśliwe i spokojne, więc przejdę do czasów, gdy po raz pierwszy został wezwany przez radę starszych, istot "politycznie" rządzących w pustce, którzy mieli dopilnować porządku w każdym wymiarze. Jego pierwszym zadaniem sprawdzającym jego zdolności było dopilnowanie porządku w galaktyce drogi mlecznej, nie było to aż tak odpowiedzialne jak pilnowanie porządków w całych wymiarach, ale to jednak zawsze coś. Nie miał zbyt wiele do roboty, jego celem było po prostu dopilnowanie tego, by wszystko działo się na Ziemi tak, jak było zapisane w księgach znajdujących się w pustce. Alexiel strzegł tego świata od roku 1972, jego pracy nie można było niczego zarzucić, poza jednym wypadkiem, miał on miejsce w 1989, chłopak który nie dostrzegł swojego błędu, wpuścił w na ten świat pewną straszną i nie bardzo śliczną bestię pochodzącą z innego wymiaru. Kreatura przekroczyła granice portali i tak o to znalazła się gdzieś na Ziemi, mordując i połykając wszystko, co było żywe. Alexiel w ramach kary za swoją nieumyślność, musiał sam osobiście zabić bestię, to nie było aż tak trudne, bo kreatura była dość powolna, ale wszystkiego co się wydarzyło tamtej nocy wolałby nie wspominać, pamiątką po tym spotkaniu została mu blizna na jego plecach, która nawet po jego śmierci nie chciała zejść z jego ciała. Pytanie tylko, ile miał lat podczas swojej śmierci? Miał dwanaście lat, został zastrzelony przez pewnego bandytę, nie znał jego imienia i nazwiska, po prostu został zabity ot tak, wiecie, że sprzyjało mu wtedy wielkie szczęście? Oj sprzyjało. W swoich ostatnich minutach udało mu się zdobyć w sobie minimalną ilość energii, by wytworzyć z kilku myśli swój własny świat, proces ten nie trwał bardzo długo, bo urzeczywistnianie myśli z łatwością mu przychodziło, a skoro miał swoje miejsce do "respawnu", to powrót na Ziemie nie stanowił kłopotu. Natomiast problem stanowiła teraz rada, która wiedząc o wpadce Alexiela z 1989 roku, postanowiła go wysłać na długą tułaczkę po wymiarach patrząc na to, jak się rozwija. Będąc pod wrażeniem widząc zdolności bojowe chłopaka, który właściwie zajmował się tylko i wyłącznie obserwacją, postanowili ponownie mu dać szansę powrotu na Ziemie, za jakiś czas. I właśnie owy czas minął gdy udało mu się dobić upragnionej osiemnastki, bo trwało to około przez 30 lat ludzkich, śmiesznie, nie? By uczcić to wydarzenie, rada ponownie dała zezwolenie Alexielowi, by ten ponownie pilnował pokojowych wydarzeń na Ziemi.

Mocne Strony:
- Chemia, czyli eksplozja godna dziesięciu bomb atomowych w fiolce.
- Biologia, no bo przecież musi ratować te biedne żabki od sekcji zwłok!
Słabe Strony:
Jezus maria, dlaczego Szatan postanowił wrzucić litery do matematyki?

Relacje: Rafael, chłopak na dłuższą metę, matka i ojciec, wszyscy zamieszkujący Artanau, wymiar stworzony przez Alexiela.

Ciekawostki:
Poza "bombową" fryzurą nie wyróżnia się zbytnio z tłumu. Jeszcze jedną ciekawostką jest to, że często  mylą go z wampirem przez jego kły, lub lalkarzem ze względu na jego zdolności, ale mimo wszystko, to nadal człowiek, tylko ciii! Nikt nie może się dowiedzieć! A poza tym, świetny z niego psycholog i pocieszyciel, potrafi łatwo, gładko i szybko poznać drugiego człowieka na podstawie kilku zdań. Tak na marginesie, uwielbia noże, tasaki, ogólnie to, co jest ostre i potrafi zadać ból, jako chemiczny geniusz potrafi konstruować bomby biologiczne, gazowe lub takie, które wybuchną ci kwasem prosto na twarz (zazwyczaj niczego takiego nie robi, tego typu akcje to ostateczność, jeśli siła słowa nie wygra). A wisienką na torcie są jego uzależnienia od używek, wiecie, alkohol, papierosy, mężczyźni z zarostem i długimi włosami i takie tam.


Ostatnio zmieniony przez Alexiel dnia Czw Lut 13, 2014 10:22 pm, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Alexiel    Pią Gru 27, 2013 1:17 pm

Szczerze mówiąc, nie wiem jak się ustosunkować do tych wymiarów, no ale... I mam nadzieję, że nikt nie będzie narzekał na to, że nie rozkazałem Ci zmiany szkoły.

Kod:
Pseudonim: Nie ma, przecież dopiero co wrócił przybył na Ziemię!
To wrócił, czy przybył? Jedno albo drugie.

Charakter:
Kod:
Niestety jak to mówią "nie można mieć wszystkiego", często się irytuję gdy coś mu nie wyjdzie
IrytujĘ--->Irytuje

Kod:
Mocne strony;
- Świetny z niego pocieszyciel jak i psycholog, zna się na ludziach i uczuciach, co też pozwala mu na świetną manipulację ludźmi.
- powtórzenia, ludziach-ludźmi

Poprawisz i będzie akcept.
Powrót do góry Go down
Alexiel
Szalony Naukowiec
avatar

Liczba postów : 45
Join date : 26/12/2013

PisanieTemat: Re: Alexiel    Pią Gru 27, 2013 1:29 pm

Poprawione, najbardziej mnie zszokował błąd przy pseudonimie, nie wiedziałem że jestem w stanie popełnić taką gafę pomimo tego, że sprawdziłem kp dwa razy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Alexiel    Pią Gru 27, 2013 4:53 pm

Tak się nim przejąłeś, że nadal widzę ten sam błąd w pseudonimie. Very Happy

edit:

A K C E P T U J Ę.

Kolorka Ci nie dam, bo nie posiadam takowej mocy, ale czuj się przyjęty. Jak coś, to bij innych.
Powrót do góry Go down
Daimon
Nauczyciel
avatar

Liczba postów : 38
Join date : 06/02/2014

PisanieTemat: Re: Alexiel    Wto Lut 11, 2014 10:41 pm

Poza kilkoma małymi literówkami, które pozwoliłem sobie poprawić nie zauważyłem żadnego wiekszegon uchybienia. Kartę czyta się jednym tchem i chce się jeszcze. Po za ty postać jest bardzo ciekawie skonstruowana i widać, że bardzo dobrze przemyślana. A więc bez większych przemówień.

Dostajesz Akceptację


Baw się dobrze i nie naduzywaj swoich mocy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Alexiel    

Powrót do góry Go down
 
Alexiel
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 ::  :: Zapisy-
Skocz do: